Aldomed garų polimerinis inhaliatorius

Prekės kodas: T200117

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Unikali prietaiso konstrukcija leidžia atlikti aromaterapiją su keliais aliejais vienu metu ir užkirsti kelią nenuspėjamam jų maišymuisi skystoje fazėje. Tuo pačiu metu šaltos ir karštos inhaliacijos yra būdas individualizuoti ir kontroliuoti aromaterapijos poveikį, kad ir kur būtumėte.

€745 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Rusija
Gamintojas: Alomed

Taikymo būdas

Į indą pilamas karštas vanduo arba vaistažolių antpilas, į stiklinį indą – 5-10 lašai vandens ir 1-2 lašai eterinio aliejaus. Norint vienu metu naudoti kelis eterinius aliejus, naudojamas kelių vietų indas. Tokiu atveju reikia užlašinti ant indo stiklo, į ertmę įlašinti 5-10 lašus vandens ir į ertmes atskirai įlašinti 1-2 lašus reikalingo eterinio aliejaus. Talpykla uždaroma dangteliu su kauke.

Naudojant kelių vietų indą, aliejai nesimaišo tarpusavyje su vandens žolelių užpilais. Tai leidžia inhaliacijos metu naudoti kelis eterinius aliejus vienu metu, o aromatinių medžiagų ir užpilų molekulės maišosi tik įkvepiamame ore ir viršutiniuose kvėpavimo takuose, taip pasiekiamas maksimalus teigiamas efektas.

Visos gaminio dalys gali būti sterilizuojamos pagal OST 42-21-2-85, panardinant 30 minučių į 3% vandenilio peroksido tirpalą su 0,5% ploviklio tirpalu 18–24 °C temperatūroje. Tada gerai nuplaukite tekančiu vandeniu ir nusausinkite švaria šluoste.

Inhaliacijos yra kontraindikuotinos esant hemoptizei, kraujavimui ar polinkiui į juos, plaučių, širdies ir inkstų ligoms, turinčioms sunkaus širdies ir kraujagyslių nepakankamumo ir kai kurių kitų ligų simptomams.

Indikacijos

Naudojama kvėpavimo sistemos ir kraujotakos, nervų, virškinimo, Urogenitalinės ir šalinimo sistemos, raumenų ir kaulų sistemos, endokrininių liaukų funkcijoms gydyti ir atkurti.

 

Kosmetika
Pristatymas 1-3d.d.
Inhaliatorius turi būti kiekvienuose namuose ir be jo neapsieisite. Turėjome ir mes, bet jau paseno ir plyšo, teko išmesti.. Užsisakėme šitą, gavome greit, bet išbandyti dar nespėjome..
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Odos priežiūrai, karpų, papilomų ir nuospaudų šalinimui.   ..
€249
27
Naudojamas grybelio pažeisto nago minkštinimui ir neskausmingam grybelio pašalinimui. ..
€695
39
Masažo kamuolys ir masažo žiedas su smaigaliukais – universali gydomoji ir profilaktinė priemo..
€295
41
Balzamas kraujotakai gerinti nuo peršalimo, kvepavimo takų ligų, bei galvos ir nugaros skausm..
€275
87
Rašyti
Skambinti